UDOSTĘPNIJ

Na antenie TVP1, 21 października w środę, o godzinie 20:25 zostanie przeprowadzona debata 8 liderów komitetów wyborczych, którym udało się zarejestrować listy wyborcze w wyborach do Sejmu na terenie całego kraju.

Debata ma potrwać 100 minut i składać się z trzech części. Politycy mają się wypowiedzieć w trzech blokach tematycznych: sprawy społeczno-gospodarcze, polityka zagraniczna i bezpieczeństwo, wizja państwa. Na wypowiedź w każdej z trzech rund będą mieli po trzy minuty. Czas na potwierdzenie udziału w debacie komitety mają do 24 godzin przed startem debaty.

1 program Telewizji Publicznej pod koniec kampanii da się również wypowiedzieć przedstawicielom wszystkich ośmiu komitetów wyborczych, które mają swoje listy na terenie całego kraju w ramach wywiadów przeprowadzanych przez Justynę Dobrosz-Oracz oraz Małgorzatę Serafin w programie „Polityka przy kawie”. Z losowania wynika, że udział w programie wezmą kolejno reprezentanci komitetów: 12 października – KORWiN, 13 października – PiS, 14 października – PO, 15 października – Partia Razem, 19 października – Kukiz’15, 20 października – Nowoczesna, 21 października – PSL, 22 października – Zjednoczona Lewica – informuje portal Tvp.info

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: Tvp.info,300polityka.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWspółpraca polsko-irańska?
Następny artykułJKM nie pojedzie do Rosji. To reakcja na wypowiedzi ambasadora
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również