UDOSTĘPNIJ
fot. Intagram/kristinapimenova2005

Dzieci rozpoczynające karierę modelek robią prawdziwą furorę w internecie. Ta 11-letnia Rosjanka jest dosłownie rozchwytywana przez największe marki na rynku. Wielu twierdzi, że wykorzystywanie dzieci w kampaniach jest niewłaściwe, ta dziewczynka została jednak okrzyknięta najpiękniejszą modelką świata.

Kristina Pimenova przygodę z modelingiem zaczęła, mając zaledwie cztery lata. Teraz ma jedenaście, a za sobą sesje dla takich gigantów jak Ralph Lauren, Benetton czy Guess. Od dwóch lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie robi zawrotną karierę.

Opiekę nad dziewczynką sprawuje jej mama, Glikeriya Shirokova. To ona dba o profile społecznościowe Kristiny. Warto wspomnieć, że instagramowe konto Rosjanki śledzi już 2 miliony użytkowników. Liczba jej fanów często przewyższa tę, jaką mogą się pochwalić dorosłe modelki z wielokrotnie większym doświadczeniem.

Pimenova kilka miesięcy temu podpisała kontrakt z agencjami LA Models i New York Models. Według znawców tematu czeka ją wspaniała przyszłość. Magazyn „Woman Daily” już okrzyknął ją najpiękniejszą modelką świata.

fot. Instagram/kristinapimenova2005
fot. Instagram/kristinapimenova2005
fot. Instagram/kristinapimenova2005

źródło: onet.pl

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również